Türkiye’nin Her Bölgesinden Yetkili Bayiler Bir Arada

Üyelerimize en uygun fiyatlı teklifleri ve müşteri hizmetini verecek yetkili bayiler ile çalışıyoruz.

Aramıza Katılın BAYİ GİRİŞİ

Bayi Girişi

Bayiniz Neden Le Garaj’da Yerini Almalı?

Yetkili bayiler Le Garaj’a üye olarak Türkiye’nin her bölgesinden hayalindeki araca kavuşmayı bekleyen binlerce nitelikli müşteriye ulaşma şansı elde ediyorlar. En uygun fiyatlı teklifi veren ilk 5 bayi kullanıcıya sunuluyor.

Kullanıcılarımız bayiler hakkındaki müşteri yorumlarına ulaşabiliyor ve bayiler ile direk iletişime geçebiliyorlar. Doğru müşterinin doğru adresle buluşmasına olanak sağladığımız için hem satıcı hem de alıcı açısından kaliteli, güvenli, hızlı ve doğrudan satış gerçekleştiriliyor. Bayiler yeni müşteri kazanmanın, müşteriler de yeni araçlarının keyfini sürüyorlar!

Rakamlarla Le Garaj


18099
MÜŞTERİ

76020
TEKLİF

92145
TEKLİF CEVABI

133
ARAÇ SATIŞI

Nasıl Kullanılır?

Bayi başvurunuz tamamlandıktan sonra yetkili bayiniz sistemimize kayıt edilir. Size özel kontrol paneli üzerinden güncellenen ve değişen bilgilerinizi kendiniz sisteme girebilir, günlük teklif ve maliyet raporlarınıza ulaşabilir, personelinizi ve verdikleri tekliflerin detaylarını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Le Garaj olarak sistemimize kayıtlı yetkili bayilere nitelikli kullanıcılardan gelen teklif taleplerini satışa çevirme şansı sunuyoruz.

Bayi Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bayi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapıldıktan en kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 01 Ocak 1970
Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj