Hakkımızda

Hakkımızda

Araç satın almak her zaman keyifli ve heyecanlı bir süreçtir. Bu sürecinin en zor kısmı ise bayileri tek tek gezip model ve fiyat olarak kendinize en uygun aracı bulmaktır.

Yeni bir araç satın almak isteyen fakat zaman yaratamayanlar ve satın alma işleminde fiyat konusunda kararsız olanlar için Le Garaj sizleri en kısa ve en güvenilir yoldan yetkili bayilere ulaştırır!

Le Garaj Türkiye’de bulunan yetkili bayilerden 24 saat içerisinde en uygun teklifleri almanızı sağlar.

Le Garaj sayesinde yetkili bayileri dolaşmanıza ve tek tek indirimleri öğrenmenize gerek kalmadan yetkili bayiler tarafından size özel oluşturulan en uygun 5 teklifi sunarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlarız.

17 Marka
255 Yetkili Bayi
2650 Araç
89514 Teklif Cevabı
 
Hakkımızda

Araç satın alma sürecinde müşterinin en karlı alışverişi yapabilmesi için yetkili bayiler ve müşteriler arasında köprü oluşturur.

Tek yapmanız gereken 4 adımda hayalinizde aracı belirleyerek, yetkili bayiler tarafından oluşturulan teklifler arasından size en uygun olanı seçmektir.

Beğendiğiniz teklifi değerlendirebilir ve yetkili bayi ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunları yaparken Garaj ID sayesinde özel bilgilerinizi paylaşmadan yetkili bayiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Üstelik tüm bu süreç içerisinde Le Garaj teklif sistemini tamamen ücretsiz olarak kullanırsınız.


Avantajlar

İstediğiniz araç ve modelin fiyat bilgisine 24 saat içerisinde Türkiye’nin her bölgesinden gelen en avantajlı 5 teklif ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Teklif aldığınız yetkili bayinin satış personeli, lokasyon ve iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşıp randevu talep edebilirsiniz.

Aynı deneyimi paylaşan üyelerimizin yorumlarını okuyabilir ve satış işlemi sonucunda yetkili bayiyi değerlendirip size özel promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir Le Garaj Teklif sistemini hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Yaz geliyor! ☀️ Öyleyse yollarda Kia Stonic ile gezmeye ne dersin? 🙂 Hemen teklif al, avantajı kaçırma. #araç #sıfır #sıfıraraç #avantaj #araba #otomobil #legaraj #legarajcom #vasıta #online #bayi #sistem #avantajlıfiyat #satış #uygun #yetkilibayi #teklif #hayal #Kia #stonic https://t.co/XQGXT0s3Cs
29 Mayıs 2019

RAKAMLARLA LE GARAJ

15927
Müşteri
64839
Teklif
18.870,00 TL
Ortalama İndirim

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-mail adresinizi kaydederek yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 03 Mayıs 2019 Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj